Вітаємо!

%d0%b02

Вітаємо!

%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%bd%d0%b0%d1%8f_%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f_%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b5%d1%80%d0%b2%d0%bd%d0%b0%d1%8f_%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f_%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b0

“Новорічний майстер-клас”

Новий рік неможливо уявити без святкових ялинок! Деревця всіх розмірів, кольорів і форм прикрашають вулиці і приміщення, нагадуючи нам про майбутнє свято. На жаль, не всі можуть поставити двометрову лісову красуню в квартирі або на робочому місці. І не треба: її відмінно замінить ялинка з ниток зроблена своїми руками,яка поміститься на столі або на полиці.

nq97xlyiq3s Читати далі …

Підготовка до захисту триває

На кафедрі дошкільної освіти 13 грудня відбувся попередній захист магістерських робіт.

Jpeg

       На засіданні було заслухано виступи магістрів, майбутніх випускників факультету дошкільної та спеціальної освіти. До складу комісії ввійшли викладачі кафедри дошкільної освіти. Читати далі …

Підсумкова конференція з практики в групах раннього віку

       Педагогічна практика у базових дошкільних навчальних закладах є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх педагогів, важливим етапом їхнього професійного зростання. Практична підготовка забезпечує встановлення безпосереднього зв’язку між теорією та практикою, оскільки в умовах реальної професійної діяльності відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь студентів, що зумовлює оволодіння ними складниками професійної компетентності.

dsc06252 Читати далі …

«ТЕОРЕТИЧНІ І МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ДОШКІЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ У КРАЇНАХ ЗАХІДНОЇ ЄВРОПИ»

       На спільному засіданні кафедри психолого-педагогічної, превентивної та інклюзивної освіти і кафедри дошкільної освіти 9 грудня 2016 року відбувся попередній захист докторської дисертації на тему: «Теоретичні і методичні засади професійної підготовки дошкільних педагогів у країнах Західної Європи» (зі спеціальностей 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, 13.00.08 – дошкільна педагогіка) доцента кафедри дошкільної освіти Київського університету імені Б.  Грінченка, Мельник Наталії Іванівни. Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор Рогальська-Яблонська Інна Петрівна.

Jpeg Читати далі …

Відкрите практичне заняття з дисципліни: “Дошкільна лінгводидактика” проведене доцентом кафедри дошкільної освіти Залізняк А.М..

       У четвер, 8 грудня 2016 року доцент Залізняк А.М. провела відкрите практичне заняття на тему: “Методика словникової роботи в ДНЗ”. Під час практичного заняття студенти 22 та 23 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти продемонстрували свої теоритичні знання та практичні вміння.

Jpeg

Читати далі …

Вітаємо!

mpsdt9nq33c

ПРОБЛЕМИ ДІТЕЙ-ІНДИГО В ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИЦІ СУЧАСНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

       На факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся Регіональний науково-методичний         семінар для науковців та практичних працівників «ПРОБЛЕМИ ДІТЕЙ-ІНДИГО В ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИЦІ СУЧАСНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ» .

dsc06239 Читати далі …

Вітаємо!

2-2